SPALACZE TŁUSZCZU → Skuteczne tabletki na odchudzanie

26 Cze 13:34

Spalacze tłuszczu – co to jest?

spalacze tłuszczu odchudzanieSpalacze tłuszczu to różne substancje, które intensyfikują procesy spalania tkanki tłuszczowej. Nikt tak naprawdę nie odkrył dotąd cudownego specyfiku, który dosłownie wytępiałby tłuszcz. Dostępne są zaś różnorodne spalacze tłuszczu, które intensyfikują procesy, w toku których organizm zużywa zmagazynowany tłuszcz.

Spalacze tkanki tłuszczowej możemy szeregować przyporządkowując je do odpowiednich mechanizmów fizjologicznych, wiążących się z metabolizmem tkanki tłuszczowej. Pierwsza grupa spalaczy to środki przyspieszające spalanie poprzez wzrost angażowania tkanki tłuszczowej w przemianach energetycznych. Należy tu m.in. karnityna, która optymalizuje transport kwasów tłuszczowych do miejsca, w którym zamienione zostają w energię (mitochondrium komórkowe). L-Carnitine 3000 to suplement, który przyspiesza wykorzystywanie tłuszczu w czasie wysiłku tlenowego, poprawiając przy okazji wytrzymałość, jak i codziennej aktywności. Druga grupa spalaczy to termogeniki, które przyspieszają spalanie tłuszczu poprzez nasilenie przemian termicznych. Niemal 75% energii jaką wytwarzają pracujące mięśnie przeznaczone jest na procesy wytwarzania ciepła (termogeneza), będące elementem mechanizmów termoregulacji. Spalacze takie jak Clenburexin stymulują samoistnie produkcję ciepła przez organizm zwiększając pulę wydatków energetycznych. Trzecią potężną grupą spalaczy tłuszczu są lipotropy. Istotą działania spalaczy takich jak Fat Transporter jest stymulowanie emulgacji tkanki tłuszczowej, czyli rozbijania zwartych molekuł tłuszczowych na mniejsze elementy, które organizm może łatwiej wykorzystać (spalić).

Spalacze tłuszczu to także środki stabilizujące glikemię jak Dietary Fibre Apple, który wzbogaca codzienną dietę w cenny błonnik. Spalacze tego typu ograniczają powstawanie nowej tkanki tłuszczowej poprzez wydłużanie procesów trawienia i stabilizowanie glikemii. Do spalaczy tłuszczu należy także kwas tłuszczowy CLA. CLA Softgel blokuje procesy syntezy nowej tkanki tłuszczowej, chroniąc przed efektem jo-jo,oraz działa na organizm termogenicznie.

Naturalne spalacze tłuszczu

Tak naprawdę wszystkie spalacze tłuszczu są naturalne, gdyż zawierają substancje, które albo znajdują się w spożywanym pokarmie albo są wytwarzane w organizmie. L-karnityna jest peptydem wytwarzanym przez ustrój człowieka, który jest niezbędny do pozyskiwania energii z tłuszczu. Termogeniki zawierają naturalne substancje wzmagające termogenezę jak: wyciąg z zielonej herbaty, kofeina, ekstrakt z pieprzu czarnego, gorzkiej pomarańczy, aminokwas tyrozynę.

Lipotropy to naturalne substancje emulgujące tkankę tłuszczową, które wykazują także dodatkowe działanie prozdrowotne. Spalacz Fat Transporter to nie tylko zwykły spalacz tłuszczu, ale także środek, który pomaga rozbijać groźny tłuszcz wisceralny, który negatywnie wpływa na pracę narządów wewnętrznych jak trzustka, wątroba. Najbardziej naturalnym spalaczem tłuszczu z grupy lipotropów jest woda, gdyż pozwala ona na jego transformację w emulsję złożoną z maleńkich kropelek tłuszczu zawieszonych w wodzie. Dopiero do tych małych kropelek dostęp mają enzymy angażujące go w przemiany energetyczne(spalanie). Spalacze tłuszczu stabilizujące glikemię, jak np. błonnik pokarmowy, to naturalne składniki diety, w które powinna obfitować, gdy chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów. Dietary Fibre Apple stabilizując glikemię, chroni przed nagłymi wyrzutami cukru, które stymulują odkładanie tłuszczu.

Redexx Trec Nutrition Spalacz tłuszczu Przyspieszenie metabolizmu

Spalacze tłuszczu – kiedy je stosować

Stosowanie spalaczy tłuszczu jest uzależnione od rodzaju zawartych substancji, mechanizmu działania, na bazie którego dany środek stymuluje spalanie tłuszczu. Karnitynę stosujemy zawsze przed wysiłkiem w celu usprawnienia angażowania tłuszczu w procesach energetycznych.

Lipotropy wzmagające emulgację przyjmujemy 2-3 razy dziennie, zawsze razem z posiłkami. Zachowania dozy ostrożności wymagają spalacze tłuszczu z grupy termogeników. Ich działanie nie jest uzależnione od podejmowanego wysiłku, ale zawsze w połączeniu z treningiem czynią działania odchudzające bardziej skutecznymi. Przyjmując spalacze takie jak Thermo Fat Burner odczujemy lekkie pobudzenie, napływ ciepła, które są naturalnymi rekcjami termogenicznymi organizmu w sytuacji wysiłkowej. Stosowanie ich powinna poprzedzić konsultacja lekarska w przypadku osób z nadciśnieniem, chorobami układu krążenia. Spalacze tłuszczu zawierające CLA przyjmujemy 2-3 razy dziennie razem z posiłkami.

POLECAMY RÓWNIEŻ