Kaja Rybicka

Zawodniczka fitness sylwetkowego, trenerka personalna, specjalistka ds. dietetyki i suplementacji

Przygodę ze sportem rozpoczęła od tańca nowoczesnego później zaraziła się fitnessem , aby w końcu trafić na siłownię i trenować sporty sylwetkowe, czym pasjonuje się od 7 lat. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku nauczycielskim, lecz – jak sama twierdzi – jest niespełnionym nauczycielem wychowania fizycznego a spełnionym Instruktorem i Trenerem.

Jako Trener Personalny stara się stworzyć zajęcia, które będą dla uczestnika nie tylko wysiłkiem fizycznym, ale przede wszystkim atrakcyjnym spędzaniem czasu i dobrą zabawą. Znajduję odpowiedni zestaw ćwiczeń, które podopieczny lubi i które również skutecznie będą oddziaływały na dane grupy mięśniowe.

Ukończyła:

– Specjalista żywienia i suplementacji

– Trener Osobisty Muscle IQ

– Body Logistic System

– Instruktor Rekreacji Ruchowej- fitness nowoczesne formy gimnastyki

– Instruktor Rekreacji Ruchowej- kulturystyka

ciągle podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach warsztatach zjazdach i konsultacjach trenerów.

Swoje możliwości także sprawdza na scenie Polskiej Kulturystki i Fitness gdzie w roku 2014 została brązową medalistką Mistrzostw Polski a rok później Vice Mistrzynią Sopotu na zawodach Sylwetkowych. Gdzie w końcu w roku 2016 została Mistrzynią Polski w fitness sylwetowym.

„Dla mnie trening na siłowni może stać się sposobem na to wszystko, co w duszy i sercu gra –pasją, sposobem na życie, zdrowiem, zachowaniem dobrej kondycji, urodą, dobrym samopoczuciem oraz relaksem.”