Fit Ania przyłącza się do Projektu Befit

16 kw. 09:46

Poznajcię Fit Anię, dziewczynę, która swoją miłością do sportu i zdrowego stylu życia zaraża innych. Od teraz Ania będzie częścią naszego Projektu.

Cześć!

Kilka słów o mnie. Aktualnie prowadzę videobloga, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz motywacja do czerpania radości ze sportu i dobrych nawyków żywieniowych. Jak to się zaczęło? Otóż w 2013 roku stwierdziłam, że chcę odmienić siebie i swoje życie. Wcześniej już starałam się być aktywna fizycznie, jednak przy beznadziejnej diecie moja sylwetka pozostawiała wiele do życzenia. Nie byłam otyła, ale zawsze chciałam być wysportowana, mieć tzw. „six pack”, czyli widoczne mięśnie brzucha. Wcześniej nie udawało mi się tego osiągnąć, ponieważ za każdym razem mówiłam sobie „zacznę od jutra/od poniedziałku/od Nowego Roku”… Stwierdziłam, że videoblog zmotywuje mnie do działania, a jednocześnie być może zmotywuje także inne osoby do zrealizowania własnych celów.

Wyznaczyłam sobie termin sześciu miesięcy na uzyskanie wymarzonej sylwetki. Czas ten upłynął bardzo szybko – dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy w końcu spełniłam swoje marzenie i teraz mogę powiedzieć, że jestem „najlepszą wersją siebie”.

Teraz postanowiłam przyłączyć się do Projektu Befit. Chcę wspierać tych, którzy nadal są na własnej drodze do celu i pokazać innym, że zdrowy, sportowy styl życia naprawdę można pokochać. Chcę nadal motywować i udowadniać, że nie ma rzeczy niemożliwych – potrzeba tylko wiary w siebie i determinacji. Nie można poddawać się tylko dlatego, że realizacja celu wymaga czasu. Czas i tak upłynie, a tylko od nas zależy, jak go wykorzystamy.

Zobaczcie mój pierwszy film w serwisie Youtube:

Ania

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował