SUPLEMENTY NA ODCHUDZANIE, SPALACZE TŁUSZCZU dla kobiet

30 maja 15:43

Wiele kobiet sądzi, że zażywanie odżywek łączy się z rozrostem potężnej masy mięśniowej i że będą wyglądać męsko. To nie prawda. Suplementy diety mają za zadanie uzupełnić niedobory w diecie, np. niedobór witamin. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów, w tym suplementy na odchudzanie (wspomagające skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej), spalacze tłuszczu, witaminy, odżywki białkowe itd. Omówimy najważniejsze i przedstawimy, dlaczego zażywanie suplementów przez kobiety jest bardzo ważne.

SPALANIE TŁUSZCZU A BIAŁKO W DIECIE

Warto zwrócić uwagę na odżywki białkowe. Są one cennym źródłem białka. Obawy przed stosowaniem odżywek białkowych są równie nieracjonalne, jak lęk przed jedzeniem białka. Są one szybkim i wartościowym pożywieniem. Białko ogranicza uczucie głodu i wspomaga metabolizm, dlatego może wspomagać odchudzanie. Ważne jednak, aby stosować je w odpowiedni sposób, najlepiej wg zaleceń producenta na opakowaniu. Warto pamiętać, że wraz ze wzrostem aktywności fizycznej podaż na kalorie, jak i samo białko wzrasta.
Odżywka białkowa Whey 100 w szerokiej palecie smaków dostępna jest TUTAJ

Redexx Trec Nutrition Spalacz tłuszczu Przyspieszenie metabolizmu

SPALANIE TŁUSZCZU – WITAMINY I MINERAŁY

Suplementy dla kobiet Witaminy WItamina DWitamin i minerałów potrzebuje każdy, bez względu na rodzaj uprawianej aktywności fizycznej. Człowiek nie zawsze jest w stanie dostarczyć z dietą wszystkich wymaganych elementów jak witaminy (np. witamina C, witamina D) i minerały, dlatego przyjmowanie ich z zewnątrz jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

SPALACZE TŁUSZCZU – SUPLEMENTY NA ODCHUDZANIE?

Spalacze tłuszczu? Istnieją suplementy, które wspomagają odchudzanie. Zawierają wiele cennych składników mających na celu m.in. przyspieszenie przemiany materii.
CLENBUREXIN to zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz kofeiny. Zawiera kwas pantotenowy, który przyczynia się do utrzymania normalnego metabolizmu energetycznego i ograniczenia odczucia zmęczenia i znużenia.
L-CARNITINE COMPLEX zawiera winian L-karnityny, chrom i witaminę B6. Wit. B6 i chrom przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu.

WAŻNE: Pamiętaj o zbilansowanej diecie, a dopiero potem o stosowaniu suplementacji.

UWAGA: Unikaj środków przeczyszczających i nadmiaru błonnika. Środki przeczyszczające to nie najlepsza metoda na odchudzanie. Rozleniwiają naturalne mechanizmy działania jelit. Natomiast nadmierne dawki błonnika mogą zmniejszać wchłanianie niektórych pierwiastków i skutkować wzdęciami.

Jakie jest Wasze zdanie na temat suplementów? Jakie suplementy na odchudzanie stosujecie? Podzielcie się z nami w komentarzach.

Zobacz także artykuł nt. jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne

POLECAMY RÓWNIEŻ

1 Komentarz

Napisz komentarz