ĆWICZENIA NA CAŁE CIAŁO Z GUMĄ FITNESS [TRENING VIDEO]

25 kw. 15:39

deo przedstawia propozycję na ćwiczenia na całe ciało z gumą fitness dla kobiet w domu.  Cały trening zajmuje 6 min. Zawiera ćwiczenia na pośladki i uda, ćwiczenia na mięśnie brzucha i ćwiczenia na ramiona. Guma stanowi dodatkowe utrudnienie, dzięki któremu zauważysz lepsze efekty szybciej.

Ćwiczenia na całe ciało

Zalety treningu całego ciała:
– ćwiczysz mięśnie całego ciała na jednym treningu zamiast poszczególnych partii
– brak monotonii
– duży wysiłek wspomaga szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu wypracowane mięśnie będą bardziej widoczne.

Ćwiczenia z gumą fitness – dla kogo?

Trening polecamy głównie dla osób początkujących, ale sprawdzi się również u osób średnio zaawansowanych. Podczas jednego treningu ćwiczysz kilka partii ciała – pośladki, uda, brzuch, ręce i barki. Zrób 3 obiegi. Trening wykonuj 3x w tygodniu, a po miesiącu pierwsze efekty powinny być zauważalne.

Jak często ćwiczyć?

Ćwiczenia na całe ciało warto wykonywać co najmniej 3 razy w tygodniu. Pamiętaj jednak, że Twój organizm również potrzebuje regeneracji, dlatego nie wykonuj więcej niż 5 treningów tygodniowo

Ćwiczenia na całe ciało z gumą fitness

Dlaczego nie ma efektów?

Przyczyn może być wiele.

Najczęściej błędów należy szukać w diecie. Mówi się, że dieta to 70% sukcesu. Odpowiednio zbilansowana to nie tylko lepsze zdrowie i samopoczucie, ale także lepsze efekty treningów. Skrajne podejście i radykalne diety odchudzające są zgubne i często mają negatywny wpływ na zdrowie, spowalniając przy tym metabolizm, przez co zamierzone efekty są krótkotrwałe, a utracone kilogramy wracają ze zdwojoną siłą. Jeśli nie wiesz, jak ułożyć dietę, skontaktuj się z dietetykiem.

Jeśli Twoja dieta jest prawidłowa, a efekty odchudzania słabe, przyjrzyj się bardziej swojemu treningowi. Wspomnieliśmy, że ciało potrzebuje odpoczynku. Trening nie może być zbyt intensywny ani zbyt częsty.

Ograniczenie spożywanych kalorii pozwala nie tylko na spalanie tłuszczu, ale jednocześnie spalasz również mięśnie. Wtedy tempo przemiany materii spada, organizm zaczyna oszczędzać energię, w efekcie czego chudniesz coraz wolniej. Aby utrzymać wysokie tempo metabolizmu, należy ćwiczyć mięśnie całego ciała.

Dla lepszych efektów redukcji tkanki tłuszczowej sięgnij po Clenburexin.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Napisz komentarz