Ćwiczenia na spalanie tłuszczu 🔥 Turbo Spalanie – Aerofitboks #6

18 paź 15:03

Aerobik – turbo spalanie to trening, na który składają się ćwiczenia na spalanie tłuszczu – cardio oraz ćwiczenia z elementami kickboxingu, dzięki czemu efekty treningów są lepsze niż zwykłych ćwiczeń cardio. W trakcie treningu możesz spalić ok. 300 kcal – w zależności od wielu czynników, np. waga, wiek, kondycja, tempo i dokładność wykonywania ćwiczeń. Zapraszamy do wspólnego treningu z Moniką i Martą 🙂

Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę, ten trening będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zaprezentowanym ćwiczeniom nie tylko poprawisz kondycję, ale też zmniejszysz ilosć tkanki tłuszczowej i zrzucisz kilka kilogramów.

Ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej to kompleksowe zestawy, które pomogą Ci zgubić zbędne kilogramy.

Żeby przeprowadzić skuteczne odchudzanie, należy przestrzegać kilku ważnych zasad, które decydują o skuteczności odchudzania.

Redexx Trec Nutrition Spalacz tłuszczu Przyspieszenie metabolizmu

Ćwiczenia na spalanie tłuszczu – Jak ćwiczyć, żeby schudnąć?

Najważniejsze zasady ćwiczeń na spalanie tłuszczu:

1. Ustal cel treningowy
Nie wychodzisz na zewnątrz, nie wiedząc, dokąd 🙂 podobnie jest z trenigiem – żeby był efektywny, musi prowadzić do z gory określonego celu. Zanim zaczniesz walkę o zmianę sylwetki, wyznacz sobie konkretny cel, np. zrzucenie 5 kg, zgubienie 5 cm w talii, uwidocznienie mięśni brzucha. To nie tylko pozwoli Ci mierzyć efekty działań, ale to także świetny sposób na utrzymanie motywacji w chwilach słabości.

2. Nie zapominaj o cardio
Ćwiczenia cardio to najskuteczniejsze ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki takim treningom zwiększa się zapotrzebowanie kaloryczne, przyspiesza metabolizm, organizm pobiera energię z zapasu tłuszczu, którego nadmiaru pozbywasz się w ten sposób, poprawiając jednocześnie wygląd swojej sylwetki i kondycję.

Polecamy: jazdę na rowerze, bieganie, ćwiczenia na orbitreku i gotowe treningi YT – idealnym przykładem jest nasz trening. Dzięki różnorodności ćwiczeń nie poczujesz nudy i zaangażujesz w jednym ćwiczeniu więcej partii mięśni.

3. Dźwigaj!
Ćwiczenia siłowe nie są nastawione na spalanie dużej ilości tkanki tłuszczowej, ale powinny być nieodłącznym elementem treningów w walce o wymarzoną sylwetkę. Dzięki nim modelujesz swoje kształty. Ćwiczenia siłowe pobudzają produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra jest gładsza i jędrna.
Jeśli nie jesteś zaawansowana w kwestii treningów, zacznij od ćwiczeń siłowych z ciężarem własnego ciała (przysiady, pompki itp.).

4. Regularność
Żeby redukcja tkanki tłuszczowej była skuteczna, musisz trenować regularnie. Ćwicząc systematycznie przyspieszasz metabolizm. Sugerujemy ułożenie harmonogramu treningów. Możesz skorzystać z naszego gotowego planu treningowego (dostępny TUTAJ).

5. Tętno
Utrzymuj tętno podczas ćwiczeń w przedziale 60 – 70% HRmax (tętna maksymalnego) – wtedy tempo spalania tkanki tłuszczowej jest największe.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Napisz komentarz