TRENING ODCHUDZAJĄCY I UJĘDRNIAJĄCY 30 min ćwiczenia

24 sty 14:42

Jeżeli szukacie treningu, który nie tylko wspomoże odchudzanie, ale także ujędrni ciało – wypróbujcie nasz trening odchudzający. Sprawdzi się świetnie jako ćwiczenia dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, spalić kalorie, wyszczuplić i ujędrnić ciało. Trening składa się głównie z ćwiczeń na górne partie ciała, ale są tu także ćwiczenia na płaski brzuch oraz ćwiczenia na uda i pośladki. Trening jest przeznaczony głównie dla osób początkujących i można go wykonywać w domu, w sali fitness, jak i na świeżym powietrzu. Video przedstawia propozycję na trening całego ciała dla kobiet w domu z użyciem butelek wody.

Regularny wysiłek fizyczny to podstawa. Aby efekty się pojawiły, należy uzbroić się w cierpliwość – na dobre rzeczy warto poczekać.

ZOBACZ TEŻ PIERWSZĄ CZĘŚĆ TRENINGU: http://trecgirl.pl/trening-calego-ciala-odchudzanie/ 

Trening odchudzający

Trening odchudzający pozwala spalić nawet do 500 kalorii i pobudza organizm do spalania tkanki tłuszczowej nawet po jego zakończeniu.

Redexx Trec Nutrition Spalacz tłuszczu Przyspieszenie metabolizmu

Trening odchudzający na całe ciało

Ćwiczenia są dobrane tak, aby brały w nim udział wszystkie partie ciała. Są to głównie ćwiczenia na górne partie ciała, ale także ćwiczenia na płaski brzuch oraz ćwiczenia na uda i pośladki.

Jeżeli trening sprawia Wam trudność – odpocznijcie chwilę. Z czasem wyrobicie kondycję i trening będzie łatwiejszy do przejścia 😉

Przed treningiem należy wykonać rozgrzewkę (TUTAJ).To ważne, aby podnieść temperaturę ciała, rozgrzać mięśnie i stawy oraz przygotować ciało do wysiłku fizycznego.

Trening odchudzający i ujędrniający na całe ciało Ćwiczenia aerobik cardio

Trening odchudzający i dieta

Co jeść, żeby schudnąć? Pamiętaj, żeby do ćwiczeń odchudzających dodać zbilansowaną dietę. Stanowi ona 70% sukcesu. Regularne treningi w parze z odpowiednio dobraną dietą przyniosą najlepsze efekty. Na około godzinę przed treningiem zjedz lekkostrawny posiłek z węglowodanów złożonych, np. kasza, ryż. naleśniki. W czasie treningu pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu, a po treningu o uzupełnieniu węglowodanów.

Dlaczego nie chudnę?

Najczęściej błędów należy doszukiwać się w diecie. Błędem jest skrajne podejście, diety zbyt niskokaloryczne psują zdrowie i metabolizm. Jeśli nie wiesz, jak ułożyć dietę, poczytaj więcej na naszej stronie lub skontaktuj się z dietetykiem.

Jeśli Twoja dieta jest zbilansowana i odpowiednia dla Ciebie, a efekty odchudzania nikłe lub żadne, zwróć uwagę na trening.  Pamiętaj, że twój organizm też potrzebuje regeneracji i zbyt częste treningi mogą nie przynosić spodziewanych efektów.

Aby przyspieszyć odchudzanie, sięgnij po Clenburexin, którego składniki aktywne wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Napisz komentarz