Ćwiczenia odchudzające na spalanie tłuszczu – 5 min Intensywny Trening

04 kw. 15:14

Wraz z Kają Rybicką przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia odchudzające na spalanie tłuszczu – trening TURBO SPALANIE ćwiczenia na uda, pośladki, brzuch, barki i ręce z gumą fitness (można ją pominąć, jeśli nie masz w domu gumy) – intensywne, szybkie ćwiczenia na odchudzanie, które pomogą Ci ujędrnić i wysmuklić sylwetkę.

Systematyczne ćwiczenia i zbilansowana dieta to droga do osiągnięcia wymarzonej, szczupłej i jędrnej sylwetki. Marzycie o płaskim brzuchu? Najpierw pozbądźcie się zbędnej tkanki tłuszczowej. W tym materiale video poznacie ćwiczenia odchudzające dla siebie.

Ćwiczenia odchudzające

Spalanie tłuszczu polega na umiarkowanie intensywnych i stosunkowo łatwych ćwiczeniach. Zasada jest prosta: m więcej chce się schudnąć, tym częściej i więcej trzeba trenować. Pamiętajcie jednak, że ciało potrzebuje regeneracji – bez niej nie osiągniecie wymarzonych efektów.

W odchudzaniu najważniejszy jest trwały efekt – nie szybkie rezultaty z efektem jo-jo, ale stopniowa redukcja tkanki tłuszczowej.

Redexx Trec Nutrition Spalacz tłuszczu Przyspieszenie metabolizmu

Ćwiczenia odchudzające – co potem?

Metabolizm spoczynkowy zwalnia wraz z wiekiem. Dlatego większość ludzi tyje z upływem lat. Ćwiczenia odchudzające podnoszą tempo metabolizmu spoczynkowego, przyspieszają spalanie kalorii nawet do 48h po zakończonym treningu.

Co jeść, żeby schudnąć?

Do treningów dodaj odpowiednio zbilansowaną dietę.
Regularna aktywność fizyczna w połączeniu z dietą przyniesie oczekiwane efekty. Mówi się, że dieta to 70% sukcesu, dlatego zadbaj, żeby była prawidłowa.
Nie ćwicz na czczo, bo przez to spalasz tkankę mięśniową, a nie tłuszczową. Na ok. godzinę przed treningiem zjedz lekkostrawny posiłek z węglowodanów złożonych, w czasie ćwiczeń pij niegazowaną wodę, a po zjedz posiłek złożony z węglowodanów, aby uzupełnić poziom glikogenu, najlepiej do 30-60 min po treningu. Jedz zdrowo. Unikaj fast foodów, słodyczy, smażonych na głębokim tłuszczu potraw. Staraj się jeść w podobnych odstępach czasu.

 Jak schudnąć?

Przede wszystkim polub ćwiczenia, zmień nawyki żywieniowe na zdrowsze i zaangażuj się.  Dieta i sport to styl życia, nie tylko chwilowa pogoń za letnią sylwetką. Jeżeli macie możliwość, zamieńcie samochód na rower, windę na schody. Starajcie się wprowadzać jak najwięcej elementów ruchu podczas codziennych czynności. Małe zmiany sprawią, że stanie się to nawykiem.

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Napisz komentarz