TRENING CAŁEGO CIAŁA 💜 10 min Ćwiczenia na Odchudzanie z gumą

07 mar 15:21

Trening całego ciała dla kobiet w domu z użyciem gumy fitness z Kają Rybicką. Poziom trudności: dla początkujących. 10-minutowe kuteczne ćwiczenia na odchudzanie i wyrzeźbienie ciała. Ćwiczenia na spalanie tłuszczu, dzięki którym zdobędziesz płaski brzuch, jędrne pośladki, smukłe uda, smukłe ramiona. Prezentujemy 4 ćwiczenia na wzmocnienie i wyrzeźbienie całego ciała. Zakwasy murowane – ale warto 🙂

Do wykonania treningu możesz, lecz nie musisz użyć gumy fitness

Trening całego ciała (FULL BODY WORKOUT)

Zalety treningu całego ciała:
– Podczas jednego treningu ćwiczysz mięśnie całego ciała
– Nie ma monotonii
– Wysoki wydatek energetyczny, dzięki czemu następuje szybsze spalanie tłuszczu i kalorii

Trening całego ciała – dla kogo?

Przygotowany przez nas trening całego ciała jest polecany głównie osobom początkującym. Znajdziesz tu ćwiczenia na pośladki, ćwiczenia na uda, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na ramiona, klatkę piersiową, plecy i inne.

Jak często wykonywać trening całego ciała?

Trening całego ciała należy wykonywać minimum 3 razy w tygodniu. Twoje ciało również potrzebuje regeneracji, dlatego nie trenuj częściej niż 5-6 razy w tygodniu i nie rób przerw dłuższych niż 3 dni.

Trening całego ciała Ćwiczenia na odchudzanie z gumą fitness

 

Dlaczego nie chudnę?

Powodów braków zmian może być wiele. Po pierwsze, sprawdź swój stan zdrowia u lekarza, czy nie chorujesz na zaburzenia metaboliczne lub hormonalne.

Najczęściej błędów odchudzania należy doszukiwać się w diecie. Dieta to 70% sukcesu. Odpowiednio zbilansowana wspomoże efekty treningów. Skrajne podejście, jak np. dieta Dukana, często uszkadzająca przy okazji nerki i wątrobę, diety zbyt niskokaloryczne, które psują zdrowie i spowalniają metabolizm nie są dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, skontaktuj się z dietetykiem, który najlepiej dobierze dietę dla Ciebie i pokieruje Cię dalej

Jeśli Twoja dieta jest w porządku, a efekty odchudzania mizerne, przyjrzyj się swojemu treningowi. Nie może on być zbyt intensywny ani zbyt częsty. Twoje ciało potrzebuje regeneracji.

Aby osiągnąć szybsze i lepsze efekty odchudzania, sięgnij po Clenburexin, który  wspomaga intensywną redukcję tkanki tłuszczowej.

Ćwiczycie z nami? 🙂 Zapraszamy!

POLECAMY RÓWNIEŻ

Brak komentarzy

Napisz komentarz